5 * hvězdičkové apartmány v Podstraně

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Podstraně. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Podstrany, kde najdeme města Srinjine, Žrnovnica, Stobreč, Jesenice a Sumpetar.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Beach Apartments Dumičić StarStarStarStarStar

Foto: Beach Apartments Dumičić
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
95 %

Plážové apartmány Dumičić se nachází pouhých 100 metrů od moře a nabízí možnost vlastního stravování, klimatizaci, topení a Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Apartmán s 2 ložnicemi a zahradou
osoby200 - 260 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi a balkonem
osoby168 - 275 EUR za noc

2. Apartment Podstrana with Sea View 03 StarStarStarStarStar

Foto: Apartment Podstrana with Sea View 03
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located 1.2 km from Cindro House in Podstrana, Apartment Podstrana with Sea View 03 offers accommodation with a kitchen. The Strozanac Port and the Tourist Board Podstrana are within 1.3 km and 1.4 km of the apartment, and free WiFi is provided.


3. Villa Nani StarStarStarStarStar

Foto: Villa Nani
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
94 %

Villa Nani se nachází v letovisku Podstrana a nabízí zahradu a celoroční venkovní bazén. Kostel sv. Jiří na kopci Perun je vzdálený 2,2 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: